Tomografia komputerowa płuc i skierowanie na chemioterapię

Witam.W lutym badania TK pluc:Na granicy segmentow 9/10 pluca prawego guzek 1,9x1,4 przek.poprz.1,8 z podejrzeniem meta.W prawej wnece powi.wezly chłonne z cechani rozpadu sr1,5cmpodostrogowo pakiet wezlowy3,8x1,8cmW dolnymsrodbrzuszu ku przodowi od podzialu pnia trzewnego hupodensyjny guz4x2,5mogacy odpowiadac patologiiwezla chlonnego trzewnego.poza tym nie ma innych zmian.Na 28 lutego zostałam zakwalifikowana na chemioterapię.Prosze o interpretację wyniku i podanie innego leczenia.

Witam! Wynik tomografii sugeruje obecność zmian przerzutowych w płucach. W przypadku ich pojawienia się schemat dotychczasowego leczenia rzeczywiście ulega zazwyczaj modyfikacji. Zmodyfikować go może jednak jedynie onkolog w oparciu o znajomość dotychczasowego przebiegu choroby.