Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tomografia komputerowa - proszę o zinterpretowanie wyniku

Witam! Jestem 60-letnią kobietą .Od kilkudziesieciu lat zmagam się z bólami głowy i migreną oraz mam zwyrodnienie kręgów szyjnych. Będąc u neurologa otrzymałam skierowanie na tomografię komputerową głowy. Bardzo proszę o wyjaśnienie mi, co oznaczają otrzymane wyniki. Z jakimi konsekwencjami muszę się liczyć i co robić dalej? Przyznam się, że jestem przerażona. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Wyniki: Cieniowanie tkanki mózgowej prawidłowe. Układ komorowy symetryczny,nieposzerzony i nieprzemieszczony. Nieprawidłowych struktur heterodensyjnych nie stwierdza się. Cechy zaniku możdżku.

KOBIETA ponad rok temu

Parenting.pl

Parenting.pl to nowoczesny portal przeznaczony przede wszystkich dla obecnych i przyszłych rodziców, ale również dla osób zainteresowanych tematyką związanych z rozwojem i zdrowiem dziecka. Serwis posiada bogatą bazę treści.

Redakcja abcZdrowie Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który skierował Cie na badanie, on będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety