Tomografia komputerowa - proszę o zinterpretowanie wyniku

Witam! Jestem 60-letnią kobietą .Od kilkudziesieciu lat zmagam się z bólami głowy i migreną oraz mam zwyrodnienie kręgów szyjnych. Będąc u neurologa otrzymałam skierowanie na tomografię komputerową głowy. Bardzo proszę o wyjaśnienie mi, co oznaczają otrzymane wyniki. Z jakimi konsekwencjami muszę się liczyć i co robić dalej? Przyznam się, że jestem przerażona. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Wyniki: Cieniowanie tkanki mózgowej prawidłowe. Układ komorowy symetryczny,nieposzerzony i nieprzemieszczony. Nieprawidłowych struktur heterodensyjnych nie stwierdza się. Cechy zaniku możdżku.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który skierował Cie na badanie, on będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl