Tomografia płuc przy podejrzeniu rozstrzenia oskrzeli

Witam. W tym tygodniu bede miec robiona tomografie pluc. Podejrzenie -roztrzenie oskrzeli. Przeczytalam juz informacje o tej chorobie,ale nadal nie wiem co to oznaczaloby dla mnie. W ostatnim czasie przeszlam dwa zapalenia pluc zlokalizowane w tym samym miejscu,oprocz tego od trzech lat lecze sie na astme.

Witam

Poszukuje pacjentów z całego kraju którzy
chcieliby dołączyć do nowego programu klinicznego z nowym lekiem leczącym rozstrzenia oskrzeli. Program prowadzę
w centrum medycznym pulsmedica ul. Paderewskiego 6 Łódź. Sponsorujemy transport i zakwaterowanie w Łodzi na czas 1 -2 dniowych wizyt i leczenie przez rok.
W razie zainteresowania- zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam Dr n. med. Tomasz Grzelewski alergolog Pulsmedica Łódź. tel 608021224 , - email- Tomasz.grzelewski@gmail.com . Telefon- prosze o sms oddzwonie. ciezko z odbieraniem. ale oddzwaniam.