Torbiel blaszki czworaczej

Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego głowy SE i TSE, w obrazach T1, T2, PD zależnych Wyniki Badań: Totbiel blaszki czworaczej 24x12x10mm. Wodociąg drożny. Mózgowie bez zmian ogniskowych. Układ komorowy niesymetryczny (LKB>PKB), nieco poszerzony-komora III- 11mm, nieprzemieszczony. Bez cech PVL. Struktury tylnego dołu czaszki prawidłowe w badaniu. Po podaniu kontrastu bez cech wzmocnienia patologicznego. Co to oznacza? Jakie kroki należy wykonać w celu leczenia?

MRI głowy : " Torbiel blaszki czworaczej 24x12x10mm. Wodociąg drożny.
Mózgowie bez zmian ogniskowych. Układ komorowy niesymetryczny (LKB>PKB), nieco poszerzony-komora III- 11mm, nieprzemieszczony. Bez cech PVL.
Struktury tylnego dołu czaszki prawidłowe w badaniu.
Po podaniu kontrastu bez cech wzmocnienia patologicznego"
Należy omówić z NEUROLOGIEM!
Sam wynik MRI i OBJAWY jakie Pani odczuwa?...
Może to przypadkowe znalezisko w MRI, wrodzona torbiel, nie wymagająca operacji
Pozdrawiam