Torbiel endometrialna a bolesne miesiączki

Mam pytanie jak radzić sobie z bólem(zdiagnozowana torbiel endometialna)podczs okresu ,jakie leki moge stosować ?Od następnego cyklu mam przepisany lek Visanne ,ale od 5dnia czyli okres będzie bolesny znowu...Mam pytanie jeszcze jak zadbac o włosy,slyszalam ze bardzo wypadają przy kuracji hormonalnej a ja niestety juz mam baardzo rzadkie włosy co mnie bardzo martwi. Dziękuje i pozdrawiam! Elżbieta

Co do lekow przeciwbolowych moze Pani stosowac paraceramol zgodnie z ulotka dawkowania, ibuprofen jw oraz nospe.