Torbiel i przerost po rekonstrukcji ACL

Jestem 3 miesiące po rekonstrukcji acl. Pod kolanem zrobiła się torbiel, podawany był lek 3krotnie. W lewej nodze naturalny przeprost, w operowanej prawej jest wyprost. Lekarz twierdzi, że nawracajaca cysta jest sppdowodowana tym, że z rehabilitantem próbujemy osiągnąć przeprost w kolanie operowanym tak jak zdrowej czy jest to możliwe? Płyn jest tak gesty że nie da się go ściągnąć i ogranicza to postęp rehabilitacji.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza ortopedy,. warto byloby wykonac usg stawu.