Torbiel jajnika a bolesność brzucha

dzien dobry! wczesnie bylam u gina..mam torbiel na jajnik,,ostanie wczesnie o 6 dni miesiacza,caly czas bol glowy ,bol dole brzucha ..to jaki choroby i jaki powod ?prosze o odp

Aleksander Ropielewski

Najpewniej są to objawy wynikające z torbieli jajnika (pasują do opisanej przez Panią sytuacji klinicznej). Bez możliwości oceny badań dodatkowych i przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.