Torbiel jajnika a bolesność gardła i katar

Witam. 2tyg temu wykryto u mnie odnawiajaca sie torbiel jajnika,ktora ma juz 5cm. Jestem na hormonoterapi. Teraz zachorowalam,mam kaszel,katar,boli mnie gardolo i ogolnie slabo sie czuje. Czy to pogorszy jakos stan torbieli. Jestem w 34dniu cyklu a okresu nie mam. Miesiac temu mialam peracje wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika 5cm i 8cm.

Małgorzata Panek

Przeziębienie nie powinno mieć wpływu na torbiel. Proszę udać się do lekarza rodzinnego . Radziłabym udać się z powodu braku miesiączki do ginekologa.
Pozdrawiam