Torbiel jajnika a stosowanie Belara

Witam. Lekarz wykrył torbiel ok 35mm ... Kazał wybierać - albo 3 miesiące tabletek BELARA , albo położyć się na oddziele. Wybrałam tabletki, nie wiem czy dobrze zrobiłam?

Lek. Tomasz Budlewski

To Pani decyzja, ale prosze poczeka na efekt terapeutyczny tabletek i wtedy ustali Pani z lekarzem dalsze postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Również nie wiem, ponieważ nie mam pełnej oceny sytuacji klinicznej.