Torbiel jajnika, ból i brązowe krwawienie

Witam, parę dni temu wykryli mi torbiel jajnika prawgo (6,5 cm). Zalecono mi leczyć to lekami. Leki biorę, ale od jakiś 2 dni ból powrócił i zauważyłam brązowe plamienia, okres skończył mi się 5 dni temu. Czy może to być groźne? Pozdrawiam, Sylwia.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Brązowe plamienie wiążą się prawdopodobnie ze zmianą równowagi hormonalnej organizmu. Zarówno one jak i miernie nasilony ból brzucha nie budzą w tym przypadku niepokoju, wiążą się prawdopodobnie z obecnością torbieli, która raczej nie zdążyła się wchłonąć w tak krótkim czasie. Gdyby jednak ból stał się bardzo nasilony, pojawiła się gorączka lub tkliwość powłok brzusznych proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza.