Torbiel jajnika i 6-tygodniowa ciąża

Witam. Jestem w ciąży początek 6 tygodnia,w czwartek byłam u lekarza i okazało się,że ciąża jest,ale mam również torbiel na jajniku lewym. Nie wiem co mam zrobić. Jeszcze powiedział mi lekarz,że nie wie dokładnie gdzie znajduję się zarodek czy w tej torbieli,czy pęcherzyku ;/ I się baaaardzo martwię. 24.09 mam wizytę kolejną,a chciałabym od Państwa się dowiedzieć. Czy mam liczyć na najgorsze ? :( czy to normalne,że ten tydzień i nie wiadomo gdzie się znajduję zarodek dokładniej.

Należy uzbroić się w cierpliwość i poczekać do kolejnego badania USG przezpochwowego. Wówczas lekarz upewni się co do obecności zarodka.