Torbiel jajnika w 5 tygodniu ciąży

Witam, mam pytanie do lek ginekologa.Jestem w ciąży,5 tydzień,4 dni temu byłam u swojego lekarza gin, miałam wykonane usg dopochwowe, z dzieckiem wszystko w porządku.Niestety została wykryta również torbiel na prawym jajniku-49mm.Dostałam Luteine-100mg na wieczór, lek powiedział,że jest ona wynikiem zapłodnienia i powinna się wchłonąć. czy istnieje taka możliwość? nigdy nie odczuwałam i nie odczuwam dolegliwosci bólowych,był to szok dla mnie,że mam tą torbiel :( prosze o odp,jestem przerażona

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co nie ma powodów do niepokoju. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.