Torbiel kolana i ból podczas chodzenia

Mam Torbiel pod kolanem prawej nogi ,mam 62 lata jestem kobietą Mówią że to jest cysta Mam ją już długo ,morze z pięć lat Teraz zaczęła mi dokuczać .Zaczęłam uprawiać sport Dużo chodzić intensywnie ,ból jest coraz gorszy co mam robić .Bardzo proszę o odpowjeć

Witam! Jeśli tego typu torbiele dają dolegliwości bólowe, należy usuwać je operacyjnie. Proszę skonsultować się ze specjalistą ortopedii lub chirurgii.