Torbiel korowa nerki z niewielkim zwapnieniem i podwyższony poziom leukocytów u 14-letniej córki

witam u mojej 14-sto letniej córki stwierdzono 12 mm torbiel korową nerki prawej z niewielkim zwapnieniem i podwyższone leukocyty,wszystkie inne parametry w USG wyszły prawidłowo.Czasem boli ją prawa strona dołu pleców,co robić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Najprawdopodobniej konieczne będą okresowe kontrole.