Torbiel krwotoczna skręcająca się wokół jajnika

Od dwóch tygodni krwawiłam i miałam bóle z prawej strony i podbrzusza stawiłam się u lekarza , który po usg stwierdził torbiel krwotoczną skrecającą wokół jajnika i zostawił w szpitalu, gdzie miałam mieć operację usunięcia na drugi dzień, jednak zbyt mocno krwawiłam i operacji nie wykonano.Dano tabletki wstrzymujące krwawienie i puszczono do domu i termin operacji wyznaczono za dwa miesiące.Czy to dobre rozwiązanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.