Torbiel lewego jajnika a wchłonięcie

27 lipca wykryto u mnie torbiel lewego jajnika 65 mm w sierpniu leżałam w szpitalu test Roma i ca 125 wszystko w normie hormony też jedynie prolaktyna 730 przy normie 635.Lekarz powiedział że to torbiel czynnościowa która się wchłonie. Teraz we wrześniu kontrol badanie ginekologiczne i wiadomośc że torbiel się nie wchłania jajnik nadal powiększony. Czy istnieje możliwość zastosowania leków na wchłonięcie się czy jest taka szansa? konieczna jest laparoskopia.?Czy potem mogę normalnie zajść w ciąze

Wszystkie napisane przez Panią opcje są możliwe. Jest Pani młodą kobietą i należy zaufać lekarzom. Z pewnością chcą Pani pomóc.