Torbiel na jajnikach i nadżerka a pozytywny wynik testu ciążowego

witam, ostatnia miesiaczke mialam 22 sierpnia, 27 wrzrsnia zrobilam test i byl pozytywny, 5 dni pozniej tez zrobilam i tez pozytywny, mam wszystkie objawy ciazy, mam nie wielkie torbiele na jajnikach i nadzerke, czy to mozliwe ze przez torbiele wyszly falszywie pozytywne? chcialabym zeby to byla ciaza

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania najprawdopodobniej wskazuje na ciążę. Niemniej jednak konieczna będzie weryfikacja u specjalisty ginekologa.