Torbiel na jajniku a samogwałt

Witam mam torbiel na jajniku. Przez 9 miesiecy powstrzymywałam samogwałty. Natomiast lekarz powiedział, że nawet podniecać się nie mogę. A ostatnio nie wytrzymałam i zrobiłam to 10-20 razy (doszłam) ;( i od razu mi się wygląd zmienił, brodawki, owłosienie ;( proszę o pomoc

Dzień dobry!

Masturbacja i przeżywanie orgazmów nie ma negatywnego wpływu na zdrowie, ani nie wywołuje chorób ginekologicznych (oczywiście poza wyjątkami z użyciem niebezpiecznych narzędzi czy w niehigienicznych warunkach). Stan podniecenia jest naturalny i spontaniczny - nie sposób powstrzymywać się przed tym uczuciem, często jest mimowolne. Nie istnieje możliwość, aby natychmiast po masturbacji zmienił się wygląd ciała czy pojawiło nadmierne owłosienie. Jeśli tak się dzieje, to raczej w perspektywie długoterminowej, bez związku z masturbacją i może być wywołane np. chorobami endokrynologicznymi.

Pozdrawiam!