Torbiel na jajniku widoczny w usg dopochwowym
witam dzis mialam usg dopochwowe w ktorym stwierdzono u mnie torbiel na prawym jajniku wielkosci 3 cm . Dolegliwosci bolowe mam juz dłuzszy czas ale teraz sie nasilily . jakiego rodzaju moze to byc torbiel jezeli miesiaczke mam regularna

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Witaminy w ciąży
Torbiele jajnika są dość powszechne i należy je obserwować i pozostać pod opieką ginekologa. Ten zleci niezbędne badania i przedstawi możliwości terapeutyczne.