Torbiel na jajniku wykryta w 8. tygodniu ciąży

Witam jestem w 8 tygodniu ciąży zaczęłam krwawic więc szybko udałam się do lekarza.Usg,serce malucha bije wszystko z dzidziochem ok ale na lewym jajniku stwierdził że pojawił się torbiel przepisał mi klep i duphaston.Krwawienie czyli różowa wydzielina.Pytanie czy mam się obawiać tego co się ze mną dzieje?

Witaminy w ciąży

Na to pytanie bezpośrednio powinien odpowiedzieć ginekolog prowadzący, gdyż te informacje, które mi Pani przedstawiła są niewystarczające, aby ocenić Pani stan (ważne jest także badanie bezpośrednie). Skoro ginekolog nie widział nic niepokojącego w Pani stanie klinicznym i płodu to nie ma powodu do niepokoju. Oczywiście proszę spełniać zalecenia ginekologa.