Torbiel na lewym oku a zabieg

Mam torbiela na lewym oku na samej łzawce jest on spory ma gdzieś ok.1cm na 1 cm. Mam mieć zrobiony zabieg gdzieś w pięciu etapach, a podjął się tylko jeden okulista do którego chodziłam z moim synkiem . Powiedział że się tego podejmie bo nikt z lekarzy nie chciał gdzie od lat chodziłam od lekarza do lekarza. Ten torbiel cały czas mi rośnie i czasami strasznie swędzi. Trochę się boje mam mieć zrobione laserowo. Czy takie laserowo zabieg goi się na torbielach szybko.

Jak Pani już wie, Pani dolegliwość nie jest często spotykana i rzadko operowana. Nie uzyska Pani odpowiedzi na Pani pytania. Jeżeli gojenie będzie prawidłowe, wszystko powinno wygoić się w ciągu tygodnia. Życzę powodzenia.