Torbiel na najądrzu a kurczenie penisa

Witam, dziś się dowiedziałem, ze mam torbiel na najądrzu o wielkości 7mm(miałem USG). Czuję dyskomfort, bóle które promieniują do pachwiny, bardzo ciężko mi się chodzi, a podczas chodzenia w bieliźnie(po szpitalu chodziłem w luźnych spodenkach i nic mi się tam nie kurczyło)kurczy mi się penis. Czy występowanie Torbieli na najądrzu może się z tym wiązać, czy to tylko ze stresu przez to wszystko? Dodam, że jak leże, to nic mi się "tam" nie kurczy i czuję tylko lekki ból. Czemu się kurczy?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Torbiel nie powinna wyzwalacz dolegliowsci bolowych ani niema poza stresem wplywu na pracie , Zamias sobie wymyslac problem zdrowoty proponuje porzmawiac z urologiem

60. Witam, torbiel na najądrzu o średnicy 7 mm ma mniej więcej takie znaczenie jak mała dziura w serze szwajcarskim... Nie powoduje NIC. Zdystansowałbym się od tych "dolegliwości" - tak będzie rozsądniej... Pozdrawiam RH