Torbiel na prawym jajniku w 7 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 7tygodniu ciąży. Byłam na pierwszej wizycie u ginekologa wczoraj i dowiedziałam się ze nam torbiel na prawym jajniku. Jest on duży bo ma 7/6cm :( co mi wolno a czego nie wolno? Bardzo się tego przestraszyłam i nie wiem czy mogę dźwigać czy nie? Czy mogę dalej uprawiać sport? Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

szanowna Pani, nie ma to większego znaczenia, jednakże proszę to omówić z lekarzem prowadzącym