Torbiel na sitowiu głowy

Witam mam takie małe pytanie. W listopadzie miałam robione tK głowy i zostałam skierowana z moim problemem do lekarza neurologa ale niestety lekarz ten nie mógł mi nic poradzić, wiec poszłam do laryngologa gdzie dowiedziałam się ze mam torbiel na sitowiu głowy. Czy torbiel ta jest groźna, często boli mnie głowa a do neurologa trafiłam po omdleniu 3 w ciągu roku. zdarzaja mi sie one na wiosne i jesień. Bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się ponownie do otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.