Torbiel na śledzionie a konieczność szybkiej konsultacji z lekarzem

W ostatnim badaniu usg jamy brzusznej wyszło że mam torbiel na śledzionie o wymiarach 16mm na 19mm. Czy mam się czego obawiać i czy potrzebna jest szybka konsultacja z lekarzem?

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać kompleksowe badania krwi. Nie jest jednak wymagana konsultacja z lekarzem na już.