Torbiel na wątrobie w wyniku USG

Przypadkowo wykryto mi podczas usg brzucha torbiel na wątrobie: wątroba niepowiększona z torbielką z przegrodą w płacie prawym o wym. 25x16mm i obszarem litym o mieszanej echogeniczności raczej hyperechogennym o wym. 48x35mm, naczyniak? Reszta bez zmian tj. trzustka, śledziona, drogi żółciowe, nerki. Czy tu wskazana jest TK z kontrastem? Czy diagnozować dodatkowo bąblowca z krwi czy też TK to wykryje?

W takim przypadku bardziej diagnostycznym byłby rezonans magnetyczny wątroby, który zróżnicuje dokładnie torbiel i określi czy rzeczywiście zmianą dodatkową guzowatą jest naczyniak.