Torbiel na zatoce i chore nerki, migrena oraz problemy z sercem

Czy to może być normalne w tym wieku? Mam 17 lat pol roku temu wykryto u mnie torbiela na zatoce. Od 3 lat choruje na nerki-nadal nie wiadomo czym są spowodowane te bóle, mam migrenę od 13 roku życia ,rok temu wykryto u mnie tachykardię oraz nerwice serca, właśnie coś zaczyna dziać się z moją nogą.. Boję się,że mogą wykryć coś poważnego co objawia się tymi chorobami,które wypisałam.
17 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy to możliwe.... jak widać tak. W medycynie nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy bardzo rzadko występujące. Objawy jaki podajesz nie są charakterystyczne dla jednej konkretnej jednostki chorobowej. Warto zacząć swoją diagnostykę od kardiologa, lub psychiatry. Stres i nerwica mogą powodować przyśpieszenie akcji serca a w rezultacie przewlekłe bóle głowy.