Torbiel pajęczynowa okolicy nadsiodłowej oraz wodogłowie

Pół roku temu miałem operacje torbieli 3 komory mózgu i martwi mnie opis MR który dostałęm Elementy które budzą niepokój. "W obsz nadsiodłowym rozlegla przestrzen o sygnale identycznym z sygn płynu mózg-rdz(torbiel pajęczynówki) która przemieszcza struktury. Brak przepony siodła,ucisk na przys. mózg.do 3mm, Wnioski MR Torbiel pajecz okolicy nadsiodłowej wodogłowie wewn jama przegr przeźr i jama vergi". Proszę o opinie bo wizyta u neurochir. dopiero za 2tyg. Obecny ból głowy. Czy bedzie operacja

Opis MRI jak wyżej ; ważna dynamika zmian...
Do pełnej konsultacji neurologicznej! do interpretacji klinicznej!
Ważna ocena stanu zdrowia, trybu życia, nastroju, wyników badań

Pozdrawiam