Torbiel pajęczynówki a cesarskie cięcie

Witam. Jestem w ciąży. Czy torbiel pajęczynówki na bocznej sklepistości lewego płata czołowego o średnicy 15mm i grubości 6mm stanowi wskazanie do cesarskiego cięcia? Dziękuję za poświęcony czas.

Decyzja należy do położnika.mala torbiel pajeczynowki nie stanowi dla Pani i maleństwa ryzyka.Ale jeśli towarzyszy jej wielki lek należy to przedyskutować z własnym lekarzem.
Pozdrawiam