Torbiel pajęczynówki a trudności w nauce

Mam problem z nauka. Gdy zaczynam się uczyć to dosłownie po 3minutach zaczyna być strasznie senna, zmęczona, boli mnie głową i oczy. Czuje się jak po wielogodzinnym wysiłku umysłowym a przecież dopiero zaczęła czytać. Dodam, ze interesuje mnie to o czym czytam. Rezonans głowy wykazał torbiel pajeczynowki 2cmX2cm na sklepistosciach w okolicy ciemieniowej. Czy to może być przyczyna, a jeśli nie to co?

Piotr Jurczyk

Witam. Raczej mało prawdopodobne, żeby objawy były powodowane przez torbiel. Czy te objawy dotyczą tylko nauki, czy występują także w innych sytuacjach? Czy tak się dzieje tylko przy nauce w domu, czy czytaniu jeszcze gdzieś indziej? Czy dobrze Pani sypia, ile godzin? Czy regularnie się Pani odżywia i dieta nie ma jakichś braków? Jak wygląda stan pamięci, myślenie, liczenie itd.? Pozdrawiam.