Torbiel pajęczynówki a zmęczenie, osłabienie, pogorszenie widzenia i silne bóle głowy

Witam. 8 lat temu podczas badania MRI wykryto u mnie torbiel pajęczynówki o średnicy ok 4 cm. Na badanie skierowała mnie Pani neurolog z powodu silnych bólów głowy. Chirurg oglądając zdjęcie nie stwierdził żadnego niebezpieczeństwa, a dr neurolog przepisała tabletki po których ból głowy ustępował i z czasem znikł. Dzis mam 24 lata, jestem często zmęczony, osłabiony (bez powodów), pogorszenie wzroku, czasem silne bóle głowy (nie codziennie jak kiedyś), czy to moze mieć zwiazek z torbielem?

Proszę ponownie udać się do neurologa który Pana przede wszystkim zbada i zdecyduje ewentualnie o konieczności kontrolnego badania Tk głowy.

Pozdrawiam