Torbiel pajęczynówki bez struktur ucisku

W tomografii głowy pokazał mi się torbiel pajeczynowki bez struktur ucisku oraz jakieś niewielkie skupisko demineralizacji czy coś takiego.Neurochirurg powiedział ze nic mi nie jest (choruje na silną nerwice lekowa i mówiłam sobie guza mozgu).Drugi neurolog powiedział to samo.Ja w Internecie znalazłam ze to skupisko świadczy o sm.Wtedy pojawiły mi się wszystkie objawy.2 lekarzy powiedziało że na pewno sm nie mam ale w Internecie wszystkie strony podają ze tak.Mam 30 lat i bardzo się boje:(

Witam serdecznie,

nic dziwnego, że się Pani boi, wszak ma Pani nerwicę lękową i to silną...
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
Poza tym jeżeli dwóch neurologów mówi, że nic pani nie jest, to trzeba w to uwierzyć, chyba, że to spisek neurologów.
Jednak, problem polega na tym, że neurolog mówiąc " nic Pani nie jest " wyrządza Pani
krzywdę bo ma Pani przecież nerwicę, a to bardzo ciężka choroba.
Powinna ją Pani leczyć psychoterapeutycznie ze wsparciem antystresowym
Zapraszam na konsultacje.
Pozdrawiam