Torbiel pajęczynówki i bóle głowy w 32. tygodniu ciąży

Witam. Mam 28 lat, jestem w 22 tygodniu ciąży. Od ponad 3 lat leczyłam się na ciągłe bóle głowy, wykryto mi torbiel pajęczynówki o wym: 37,5x25x16mm w tylnej jamie czaszki, przystrzałkowo po stronie lewej. Przed ciążą byłam na tegretolu, odstawiłam, zaszłam w ciążę. Po 3 miesiącach bóle wróciły. Nie wiem co robić, boli prawie codziennie. Na dodatek nie wiem, czy przy torbieli mogę rodzić naturalnie czy nie. Proszę o odpis, apap nie pomaga, już nie wiem co robić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do neurologa/neurochirurga celem ustalenia odpowiedniego postępowania, a także odpowiedniej konsultacji w celu określenia sposobu porodu.