Kobieta , 31 lat Witam, Moj 2 letni synek ma torbiel pajeczynowki w lewym placie skroniowym,okolo 4 cm.Ma hipoplazje ciala modzelowatego,i wade oun.Od miesiaca budzi sie w nocy,placze,wygina sie,nie moznago uspokoic,czasem dochodza drgania,dopiero jak podam mu syropek to zasypia,czasami tak jak wczoraj zdarza sie tak,ze syropek przestaje dzialac i znowu to samo sie dzieje.Jaka moze byc tego przyczyna.Neurochirurga mamy w Marcu tego roku.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania kontrolne dzieci – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza Tomografia komputerowaTomografia komputerowa jest badaniem radiologicznym pozwalającym na uzyskanie obrazów badanych struktur. Jest badaniem, które wykorzystuje promienie rentgena. Pozwala uzyskać wyraźne i szczegółowe zdjęcia narządów oraz kości.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: