Torbiel pajęczynówki w tylnym dole czaszkowym pośrodkowo-lewostronnie

Miałem robione MRI głowy bez kontrastu z powodu padaczki. Wynik Torbiel pajęczynówki w tylnym dole czaszkowym pośrodkowo- lewostronnie ok 3x2x2cm bez istotnego znaczenia klinicznego. Zmian ogniskowych brak . Brak znamion MRI rozrostowego. Układ komorowy nie poszerzony, położony pośrodkowo. Intensywność sygnału z istoty białej i mózgowia jest prawidłowa. Co wynika z tego opisu?Czy tłumaczy napady padaczki? Zapis EEG nieprawidłowy. Dziękuję bardzo

Bez interpretacji zdjęć z badania nie można nic sensownego powiedzieć,ale radziłbym wykonać badanie kontrolne za 6 miesięcy ( chodzi o to czy torbiel nie powiększa się)