Torbiel pajęczynówki w wyniku tomografii komputerowej 14-latka

Witam.Syna lat 14 bolała głowa ,byłam z nim na badaniach tomografii komputerowej głowy bez kontrastu i wyszła torbiel pajęczynówki o wymiarach 38na 18 mm w dole środkowym czaszki na lewej stronie ,po za tym wszystko w porządku . Mam skierowanie neurochirurga. Proszę o informację co to jest i co mam robić .Nie ukrywam denerwuję się .

W mojej opinii nic nie trzeba robić. N-chr zaleci obserwację. Torbiele pajęczynówki operuje się w skrajnych przypadkach.