Torbiel przegrody przezroczystej i sklepienia u 6-latka
Synek 6lat(2bliźniak)u którego wykonano MRI ze wzg.na niski poziom STH,bad.wykazało prawidł.przysadkę,ale i "torbiel przegrody przezroczystej i sklepienia-odmiana rozwojowa".Czy jest to zagrożenie dla życia i zdrowia dziecka?Czy wykonywać MRI w celu obserwacji?Rozwój prawidł.,choć niepokojące może być: słaba koncentracja, budzi się czasem w nocy,mam wrażenie, że czasem mnie nie słyszy lub nie słucha..miał uraz głowy-potylica,3omdlenia do 1r.ż. ale to było związane z emocjami,nie ma bólów głowy.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
odmiana rozwojowa oznacza iż tak moze być. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.