Torbiel śledziony a USG

Witam 6 miesiecy temu mialem robione USG jamy brzusznej, wykryto torbielke na sledzionie ok 2mm. Od uderzenia. Minelo pol roku i czy powinnienem isc na powtorne usg? Czy jak mnie pobolewa pod lewym zebrem np przy pochylaniu sie w to to jest sledziona? czy jelito? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać kontrolne USG. Trudno powiedzieć jednoznacznie, co Pana boli.