Torbiel sutka i wynik USG

Witam mam 35 lat wczoraj byłam na USG i chyba nie jest ciekawie tj. torbiel w KGZ sutka lewego do 10x5mm, z przyściennymi zgrubieniami tkankowymi o niejasnym charakterze -gęstszy płyn , sedymentujący osad , podobna torbiel w KGZ sutka prawego do 6x3,4mm. Zabrodawkowo na godz. 3 sutka lewego guzek o wym. 9x5x7mm.=obj. 0,16cm3, może odpowiadać FA.i jeszcze torbiel z nieco pogrubiałymi przegrodami wizytę u ginekologa ma dopiero za m-c martwię się proszę o info czy mam szukać szybko pomocy Aga

W opisie nie ma mowy o podejrzeniach nowotworu złośliwego (FA to FibroAdenoma czyli włókniakogruczolak-nowotwór łagodny). Dlaczego ma Pani czekać tak długo na ginekologa w W-wie? Proponuję poszukać "coś" szybciej , zż