Torbiel szyszynki u 15-letniego syna

witam potrzebuje porady mój 15-letni syn ma torbiela szyszynki o wymiarach11x5x5mn monitoruje go od 3-lat..mój neurolog dziecięcy zmarła..torbiel niewiele sie powiększył,,,syn nie przyjmuje zadnych leków.proszę o porade w ostatnim rezonansie wyszły dodatkowe torbiele lewej zatoki szczekowej wym.13-mn. izmiany zap.sitowia..proszę o poradę ..dziękuje

Proszę zachować spokój w związku z obecnością torbieli szyszynki.Zmainy tego typu rokują dobrze.

Natomiast dalsze elementy zapisu wskazują na możliwość istnienie stanu zapalnego wymagającego leczenia.

Konieczna wizyta u specjalisty laryngologa warto zabrać płytę z nagraniem NMR.

Pozdrawiam