Torbiel umiejscowiony przy łokciu od strony wewnętrznej

Witam , jestem po zdjęciu rentgenowskim na którym wykazano u mnie właśnie torbiel. Umiejscowiony on jest przy łokciu od strony wewnętrznej. Są dni gdzie nie mogę ruszyć ręką z bólu ale tez mam dni gdzie w ogóle tego bólu nie odczuwam, chyba że dotknę się w tym miejscu. Lekarz przepisał mi biopsję ale boję się tego naruszać, czy jest możliwość wyleczenia tego naturalnym sposobem ??

Witam,
torbiele kostne u osób dorosłych nie odpowiadają na leczenie zachowawcze. W zasadzie nie ma szans na wyleczenie przy pomocy zastrzyków steroidowych. Jeżeli torbiel zagraża złamaniem proponuję wizytę u specjalisty i ewentualne leczenie operacyjne.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek
chirurg ortopeda

Jedynym skutecznym sposobem leczenia torbieli jest leczenie chirurgiczne! Ps.torbiel w j.polskim ma rodzaj żeński - a więc TA TORBIEL - a nie ten torbiel! zż