Torbiel w obrębie trzustki u 34-letniej osoby

Witam dwa lata temu zgianozowano u mnie torbiel trzustki po tk 28 mm po dwóch latach jest 31mm. badam co poł roku również przez usg.Stwierdzono u mnie również ginekolog.pap 3 i ostry stan zapalny.Wbc na dzień dzisiejszy 11.7 crp9 i ggtp 88 .Kiedy się zdenerwuje mam ostry ból promieniujący do pleców i boli również brzuch z lewej strony.Biorę wtedy kreon ,buscopan,ipuprom i przechodzi.Jak powinna wyglądać moja diagnostyka i od czego zacząć dziękuje z góry za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Postępowanie dotychczasowe jest prawidłowe, należy obserwować te zmianę badaniami obrazowymi.