Torbiel w piersi a możliwość wykonania badań w innym ośrodku

Wykryto u mnie torbiel w piersi i dostałam skierowanie na usg. Lekarz poradził bym zapisała się w tym samym szpitalu lecz pomimo że jest dziś 6 października to na usg udało mi się zapisac dopiero na 19 Listopada 2015 czyli ponad rok później. Czy istnieje możliwość przeprowadzenia takiego badania gdzieś indzie nawet prywatnie.? Jeśli tak to poproszę o namiary. Proszę o pomoc mam dopiero 20 lat i bardzo się takich rzeczy boję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje możliwość wykonania badania prywatnie czy na podstawie otrzymanego skierowania w innych placówkach w ramach NFZ. Adresy bez problemu znajdzie Pani w internecie.