Torbiel w pochwie i brak miesiączki po punkcji

Witam. Ostatnią miesiączke miałam 18 września. Niedawno wykryto u mnie dużą torbiel w pochwie i 4 października leżałam w szpitalu w celu usunięcia torbieli. Okazało się ze jest w złym miejscu i miałam zrobioną "punkcję". Zabieg był wykonany pod ogólną narkozą. Wczoraj powinnam dostać miesiączke, dalej jej nie ma. Czy zabieg może mieć wpływ na opóźnienie ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zarówno zabieg ginekologiczny jak i znieczulenie ogólne mogą mieć wpływ na zaburzenia miesiączki. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.