Torbiel w prawej piersi w wyniku USG a wizyta u lekarza rodzinnego lub onkologa

Odebrałam dzisiaj wynik usg piersi i znaleziono w prawej piesi na godz.3 torbiel śr.4mm,poza tym piersi bez ewidentnych niskocechowych zmian ogniskowych.Skóra i tkanka podskórna bez zmian.Przewody mlekowe nieposzerzone,węzły obu dołów pachowych zatokowe niepowiększone,bez zmian.Moje pytanie co powinnam teraz z tym zrobić,iść do lekarza rodzinnego po skierowanie do onkologa?Ja nie wyczuwam tego torbiela i ciężko będzie mi obserwować.Proszę o poradę

Witam. Tego typu torbiele nie są groźna i najczęściej wynikają z wahań poziomu hormonów. Leczeniem tego typu zmian zajmują sie głównie ginekolodzy.