Torbiel w zatoce szczękowej a lot samolotem

Mam torbiel w zatoce szczekowej 1.5 cm. Zdiagnozowano ja po wypadkowym urazie glwoy, wcześniej nie była widoczna w żadnym badaniu TK. Poza tym TK bez zmian. Przebywam obecnie w tajladni, lot powrotny trwa 26h. Lekarz odradza mi podróż powrotną, w dniu dzisiejszym będzie wykonany rezonans magnetyczny celem dokładnej oceny. Z obajowow dodatkowych 2 krotna utrata przytomności z drgawkami oraz Drgawki ciała po prawej stronie. Proszę o informację czy mogę spokojnie wrócić do domu samolotem, czy mój obecny stan może być spowodowany urazem głowy którego doznałem?

Taka torbiel czy raczej zwiewny polip zatoki szczękowej/muszę sam to ocenić po obejrzeniu płyty CD/nie jest żadnym przeciwwskazaniem do lotu samolotem i nie ma żadnego związku z przebytym urazem głowy. Nie znam rozległości i daty Twojego urazu głowy. Nie wiem czy napady padaczkowe miałeś już wcześniej przed tym urazem głowy. Niczego nie wiem. Pytaj tam na miejscu neurologów i neurochirurgów o możliwość lotem samolotowym .