Torbiel włosowa kości ogonowej

Witam. Mam problem z torbiela włosowata kości ogonowej. Pierwszy zabieg2007r gojenie otwarte ok 6mc.Drugi zabieg również wycięcia był2014 roku. Rana goila się ponad rok potem strasznie się obcierala. Na poczatku 2016 udalam się na wizytę di chirurga żeby sprawdzić czy mogę chodzić na basen.Okazało się że mam maleńka dziurkę z której leci krew(bardzo niewiele zawsze tak samo)dostałam skierowanie do szpitala ale mam obserwować bo może się zamknie po tribiotyku.Jak pozbyć się tego na stale?Są inne

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - torbiel włosowata stanowi duży problem chirurgiczny, często nawraca, bardzo trudno się goi.
Proszę spróbować SOLCOSERYL maść

Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków
KONTAKT:
http//chirurgiakrakow.com.pl
w.kawiorski@wp.pl

Jedynym skutecznym sposobem leczenia jest RADYKALNA OPERACJA!!! Proponuję zgłosić się do chirurga , który podejmie się takiego leczenia!!! zż