Torbiele jajnika i CA125 na poziomie 50,7

witam ;) Po ost okresie zauwazylam jakis dziwny 'sluz' ktory zacza sie zmieniac i bylo coraz gorzej. wystraszona poszlam do ginekologa stwierdzil ze to grzybiczne zakazenie pochwy(dostalam gynazol) oprocz tego zakazenia wszystko bylo ok przy sprawdzaniu lewego jajnika lekarz powiedzial ze mam 3 torbiele (12,15,16mm) skierowanie na ca125 wynik 50,7 to duzo ponad norma. Dodam jeszcze ze mam padacze i biore silne leki ;/ prosze o pomoc. wynik dzis odebrany wiec nie bylam jeszcze u lekarza.

Aleksander Ropielewski

W powyższej sytuacji rozważyłbym usunięcie torbieli oraz wyleczył infekcję grzybiczą.

Ogólnie mówimy o rożnych rzeczach, czym innym jest wyleczenie zapalenia grzybiczego pochwy a czym innym ocena torbieli. Tutaj lekarz określi ich wygląd w USG, będzie je monitorował i dalsza diagnostyka wyłącznie u ginekologa.