Torbiele jajników a menopauza

Witam. Mam na imię Beata lat 44. W listopadzie byłam u ginekologa bo miałam miesiączkę 2 razy w miesiącu. Dał mi leki regulujące i pomogło. Pytałam czy musze przyjść na kontrolę odpowiedział ze nie ma takiej potrzeby. Zrobił usg i wyszło ze mam małą torbiele. Czuje po sobie ze coś jest nie tak. Chyba menopauza . boje się żeby któregoś dnia nie zalała mnie obfita miesiączka. co robić, jak ustrzec się. Pozdrawiam i dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.