Torbiele mózgu u dziecka

witam corka ma torbiele mózgu torbiel jest w czesci potylicznej od jakiegos czasu dziecku lzawia oczy i cale na okolo ma czerwone nieraz pojawiaja sie malenkie chrostki pod oczami jak pisze musi miec nisko glowe niedawno tez ok miesiac temu miala zapalenie spojowek dodam tez ze czesto ma powiekszone zrenice czy moze byc to cos powaznego

Witam, torbiel mózgu i powiększenie żrenic to poważne sprawy, wymagają stałej opieki neurologicznej. Zapalenie spojówek,zaczerwienienie oczu i łzawienie to typowe dolegliwości wieku dziecięcego proszę zgłosić się do okulisty i podjąć leczenie dziecka. Jedna sprawa z drugą najprawdopodobniej nie ma związku. Pozdrawiam